ARED Endüstriyel Reklam Ürünleri Programı öğrencileri için İstanbul Reklam Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. firmasına gezi düzenlendi.

Okul – sanayi işbirliği çerçevesinde öğrencilerin bilgi ve becerilerini geliştirmek, öğrendiklerini uygulama alanlarında yaşayarak görmelerini sağlamak amacıyla İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11–E sınıfı (ARED Endüstriyel Reklam Ürünleri Programı) öğrencileri için 01.06.2015 tarihinde İstanbul Reklam Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. firmasına gezi düzenlendi.

Firma yetkili Şaban Beyler tarafından öğrencilere önce teorik bilgiler verildi. Daha sonra firma bünyesinde bulunan endüstriyel reklamcılıkta kullanılan makinalar ve malzemeler ile Baskı, lazer kesim, derz açma işlemleri yapıldı. Öğrencilere uygulamalı olarak montaj işlemi gösterildi. Dijital baskı ve tabela üretimi konularında teorik olarak öğrendikleri bilgileri pratiğe dökme şansını öğrenciler yakalamış oldular.


Reklam profesyonelleri, Atölye’de canlı uygumalar ile “bilgiyi kazanca çevirmenin” yollarını izledi. SIGN İstanbul 2015, bu yıl da pek çok yeni teknoloji, ürün ve uygulamaya ev sahipliği yaptı. Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı sektörlerinin dünya markalarını buluşturan fuarda, en çok ilgiyi, daha renkli, daha hızlı ve daha ekonomik baskı yapabilen farklı formatlardaki dijital makineler, 3 boyutlu […]

Öğrencilerden İstanbul Reklam firmasına ziyaret

Haberler

ARED Endüstriyel Reklam Ürünleri Programı öğrencileri için İstanbul Reklam Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. firmasına gezi düzenlendi. Okul – sanayi işbirliği çerçevesinde öğrencilerin bilgi ve becerilerini geliştirmek, öğrendiklerini uygulama alanlarında yaşayarak görmelerini sağlamak amacıyla İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11–E sınıfı (ARED Endüstriyel Reklam Ürünleri Programı) öğrencileri için 01.06.2015 tarihinde İstanbul Reklam Ürünleri San. […]